به طور کلی دو نوع قیمت گذاری و دو نوع پِلَن توسط تیم طراحی سایت خوب ارائه می‌شود:

     پلن(A) – معرفی کسب و کار     
    قیمت متغیر بالای 1 میلیون تومان    

ویژه مشاغل، برندها، کسب و کارها و کسانی است که می‌خواهند حرفه، شغل، مدرک، تخصص، کسب و کار، برند، محصول و خدمات خود را معرفی کنند. این نوع سایت با اهداف مختلفی ایجاد می‌شود از جمله:

 هدف اول :

 برای ایجاد و افزایش اعتبار کاری می‌باشد.

 هدف دوم :

 برای معرفی مدارک، تخصص، حرفه، خدمات و محصولات می‌باشد.

 هدف سوم :

 ایجاد یک راه خوب برای دسترسی راحت‌تر مشتریان به شما می‌باشد.

زیرا توسط تیم طراحی سایت خوب، سایت شما در گوگل لیست می‌شود و مشتریان با جست و جو در گوگل می‌توانند سایت شما را پیدا کنند و دسترسی راحت‌تری به اطلاعاتی که شما برای مشتریان در سایت خود ارائه داده‌اید، پیدا کنند.

* این نوع سایت تنها برای معرفی کلی مطالب مورد نظر شما می‌باشد. در صورت زیاد بودن مطالب، قیمت به صورت توافقی تعیین می‌گردد. برای مشاهده نمونه سایت‌هایی که با این پلن طراحی شده‌اند اینجا را ضربه بزنید.

     پلن(B) – سایت فروشگاهی و مستقل    
     قیمت متغییر بالای 5 میلیون تومان   

ویژه کسب و کارهایی که می‌خواهند از طریق سایت اقدام به فروش محصولات خود کنند، درگاه پرداخت اینترنتی دریافت نمایند، دائم مطالب خود را تغییر دهند و غیره.

در این حالت تیم طراحی سایت خوب موظف است پنل کاربری را در اختیار دارنده سایت قرار دهد اما دقت کنید که پس از طراحی و تحویل سایت و رمزهای مربوطه سایت به دارنده سایت، لاگین سایت با وجودی که پشتیبانی سایت‌های پلن (A) را انجام می‌دهد اما در مورد سایت‌های پلن (B) پشتیبانی دائم و برطرف کردن مشکلات مربوط به این نوع سایت‌ها را نمی‌پذیرد.

* این نوع سایت‌ها انواع مختلفی دارند که به صورت توافقی قیمت تعیین می‌گردد. برای مشاهده نمونه سایت‌هایی که با این پلن طراحی شده‌اند اینجا را ضربه بزنید.